Хочемо повідомити громадськість, що оперативниками СБ України викрито вже 4-го депутата корупціонера

Жовківським МРВ УСБУ у Львівській області під час здійснення заходів із контррозвідувального захисту органів державної влади, підприємств, установ, організацій щодо порушення вимог чинного законодавства України отримано інформацію щодо можливого порушення вищевказаного законодавства депутатом Зимноводівської сільської  ради Пустомитівського району Львівської області.

З метою попередження та недопущення настання негативних наслідків та запобіганню можливим корупційним проявам проінформовано та залучено в межах компетенції Управління стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Національної поліції  України.

Згідно  з отриманою інформацією, співробітниками УСР у Львівській області ДСР НП України у січні цього року  складено 2 протоколи про адміністративне  правопорушення, пов’язане із корупцією, відносно депутата Зимноводівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області.

Постановою Пустомитівського  районного суду Львівської області цього депутата визнано винним та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

З урахуванням викладеного, з метою запобігання у майбутньому можливим проявам порушення вимог антикорупційного законодавства України Управління СБ України доводить до громадян про можливість настання аналогічних вищевказаних наслідків.

Прес-служба УСБУ

у Львівській області