Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Керівником Львівського обласного лабораторного центру стала Наталія Іванченко

Згідно із наказом Міністерства охорони здоров’я України №2361 від 19.10.2020, Іванченко Наталію Олександрівну призначено виконувачкою обов’язків генерального директора лабцентру.

Тим же наказом Міністерство охорони здоров’я ввело на заміну посади директора посаду генерального директора штатного розпису лабораторного центру.

«Насправді ця посада для мене великий виклик і неймовірна честь водночас. COVID-19 не відступає, і мені випала можливість ще активніше долучитись до боротьби із ним. Найбільша цінність нашого лабораторного центру – це підготовлені фахівці. Лікарі і лаборанти. Їх робота, хоча і невидима на перший погляд, на сьогодні має вирішальне значення для багатьох людей. Робитиму усе, що в моїх силах, аби професіоналам було комфортно працювати, а наша робота давала позитивні результати», – зазначила Наталія Іванченко.

Окрім того, невдовзі буде оголошено конкурс на заміщення вакантної посади генерального директора лабораторного центру.

Зазначимо,  серед інших до структури лабораторного центру належать відділ дослідження фізичних і хімічних факторів, відділ дослідження біологічних факторів, відділ епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань, відділ профілактики неінфекційних захворювань тощо.

Прес-служба ОДА

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485