Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Карантин – не вирок

На території Львівської області запроваджено ряд обмежень для запобігання поширенню короновірусної інфекції COVID-19 і мінімізації ризиків зараження цією хворобою, зокрема: призупинення транспортних пасажирських перевезень, закриття розважальних та харчувальних закладів, скасування культурних та спортивних подій та інше. Вказані кроки мають на меті мінімізувати скупчення людей для зменшення ризиків передачі вірусу. 

Крім неухильного дотримання запроваджених урядом правил та рекомендацій слід зберігати спокій і не піддаватись паніці. Не потрібно поширювати провокаційні матеріали, які зараз активно розповсюджують через соціальні мережі щодо дійсного епідеміологічного стану в Україні. 

На території Львівської області є чітко визначені Міністерством охорони здоров’я дев’ять опорних лікарень І та ІІ рівня, які надаватимуть у разі необхідності потрібну допомогу. 

Фейкова інформація дестабілізує суспільну обстановку, а також за її поширення передбачена відповідальність. У разі виявлення таких маніпуляцій потрібно повідомляти правоохоронні органи. 

Всі ми повинні зберігати спокій та не вестися на провокації стосовно коронавірусу.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485