Із професійним святом привітали працівників культури Жовківщини

Щорічно 9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Сьогодні в Україні культура та народне мистецтво є одними із вирішальних чинників національного відродження й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів. Урочисте вітання з нагоди свята відбулося сьогодні у кабінеті голови Жовківської РДА Романа Черніховського. Зі святом присутніх прийшли привітати голова Жовківської районної ради Роман Горбань, заступник голови Жовківської РДА Андрій Колієвич та голова Жовківської ОТГ Олег Вольський. «Працівникам культури та народного мистецтва випала відповідальна та почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди у суспільстві. Ваш самовідданий внесок у розвиток народної творчості, у справу збагачення мистецьких надбань Жовківщини, у збереження культурної спадщини дарує людям радість спілкування зі світом краси », – зазначив очільник району.

Кращих представників галузі за високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, українського мистецтва, відродження та примноження традиційної культурної спадщини Жовківщини Роман Черніховський нагородив Грамотами та Подяками  Жовківської райдержадміністрації.