Із понеділка діятиме нове епідемічне зонування

Сьогодні, 3 вересня, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Її рішенням після опівночі 7 вересня діятиме нове епідемічне зонування.

Жодна з територій Львівщини не потрапила до червоної зони.

До помаранчевої зони віднесли – міста Львів, Дрогобич та Самбір, Городоцький, Жовківський, Миколаївський, Перемишлянський та Пустомитівський райони Львівської області.

Натомість міста Борислав, Моршин та Стрий, Бродівський, Буський, Дрогобицький, Жидачівський, Золочівський, Кам’янко-Бузький, Мостиський, Радехівський, Самбірський, Сколівський, Сокальський, Стрийський та Яворівський райони Львівщини потрапили до жовтої зони.