Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Із березня виявили майже 3 тисячі фактів порушення карантину

Станом на початок листопада на Львівщині зафіксували понад 2800 фактів порушення карантину. Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції у Львівській області.

Зокрема, недотримання карантину підприємцями зафіксували у 290 випадках, з них 70 випадків у закладах громадського харчування.

«Щодо порушників були складені адмінпротоколи за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. На продавців без засобів індивідуального захисту склали 1003 протоколи, на перевізників – понад 500. На посадових осіб ринку – 26», – поінформували в Нацполіції.

Поліцейські виявляють факти порушення карантинних обмежень, проводять профілактичні та роз’яснювальні бесіди. У випадках, коли керівники закладів не реагують на зауваження правоохоронців, ті, відповідно до вимог чинного законодавства та у межах службових повноважень, притягують порушників відповідальності. Усі протоколи скеровують до суду.

Зазначимо, що порушення правил карантину регулюється статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Згідно з ним недотримання карантину тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня Міністр охорони здоров’я Максим Степанов звернувся до Парламенту з проханням на наступному пленарному тижні розглянути та прийняти законопроект щодо посилення адміністративної відповідальності за перебування в громадських місцях та транспорті без респіраторів або захисних масок.

«Це непопулярний захід, але він нам дуже необхідний у зв’язку зі значним зростанням рівня захворюваності. Для нас важливо зупинити розповсюдження коронавірусної інфекції, а це можливо лише за умови дотримання протиепідемічних правил. Носіння масок, використання антисептиків та дотримання дистанції – ці три простих правила знижують ризик інфікування», – підкреслив Максим Степанов.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485