Ірина Гримак – новообрана голова Львівської обласної ради

Сьогодні, 1 грудня, стартувала перша сесія Львівської обласної ради VІІІ скликання. Обласні обранці урочисто склали присягу депутата Львівської обласної ради.

За результатами голосування – новообраною головою Львівської обласної ради стала Гримак Ірина Ярославівна. За її кандидатуру свої голоси віддав 61 депутат.

Зазначимо, що сьогодні також оголосили про створення 9 депутатських фракцій політичних партій у Львівській обласній раді:

• Фракція ПП “Європейська солідарність”: 28 членів фракції, керівник – Дуда Олег Романович.
  • Фракція ПП “Слуга народу”: 9 членів фракції, керівник – Козицький Максим Зіновійович.
  • Фракція Об’єднання “Самопоміч”: 9 членів фракції, керівник – Зубач Любомир Львович.
  • Фракція ВО “Батьківщина”: 7 членів фракції, керівник – Цибуля Леонід Йосифович.
  • Фракція ПП “Голос”: 7 членів фракції, керівник – Добош Ростислав Олексійович.
  • Фракція ВО “Свобода”: 6 членів фракції, керівник – Панькевич Олег Ігорович.
  • Фракція ПП “Народний Рух України”: 6 членів фракції, керівник – Филипів Роман Степанович.
  • Фракція ПП “Українська Галицька Партія”: 6 членів фракції, керівник – Чолій Тарас Богданович.
  • Фракція ПП “За майбутнє”: 6 членів фракції, керівник – Подвірний Тарас Михайлович.