Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Інститути громадянського суспільства запрошують до онлайн-дискусії «Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд»: нові інструменти для громадської участі»

Як повідомляє департамент інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів 15 вересня о 10:00 годині спільно з Офісом Ради Європи в Україні в межах впровадження проєкту «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні» проведуть онлайн-обговорення «Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд»: нові інструменти для громадської участі».

Мета заходу – напрацювати нові ідеї щодо громадської участі, які можуть бути реалізовані в межах нового плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», який розробляється в контексті Цілей сталого розвитку 2030 (https://bit.ly/2Zq9t9s), в контексті цілі 16 (Мир, справедливість та сильні інститути).

Обговорення відбудеться на платформі Zoom у форматі CivicLab/ Лабораторія громадської участі. Програма онлайн-обговорення за посиланням.

Для підтвердження участі у заході необхідно зареєструватися до 14:00 год 14 вересня за посиланням.Після реєстрації буде надіслана інформація щодо організаційних питань та посилання на захід на платформі Zoom.

Довідково

Партнерство «Відкритий Уряд» – це міжнародна Ініціатива, спрямована на об’єднання зусиль урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян. У межах реалізації Ініціативи уряди країн-учасниць спільно з громадянським суспільством розробляють та реалізують дворічні національні плани дій.

Відео про Ініціативу за посиланням.

Буклет про реалізацію Ініціативи в Україні за посиланням.Фейсбук-сторінка за посиланням.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485