Ясенів – Золочів: автомобільну дорогу відкрили для проїзду після ремонту

Ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Ясенів – Золочів в межах с. Підгірці завершили. Зараз тут облаштовують узбіччя, опісля встановлять дорожні знаки і нанесуть розмітку.

Цей автошлях з’єднує дороги міжнародного значення М-06 Київ-Чоп та М-09 Тернопіль-Львів-Рава- Руська.

“На ремонт дороги виділили 40 мільйонів гривень з державного бюджету та відремонтували майже 8 кілометрів. Автомобільна дорога проходить повз відомі архітектурні об’єкти, зокрема Підгорецький замок, а також веде до Золочівського замку, тому переконаний, її ремонт збільшить туристичний потік на Золочівщину і сприятиме розвитку регіону”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Роботи виконує підрядна організаціє ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл”.

Оксана Буй