Як оформити житлову субсидію онлайн

Особи, які раніше не користувалися субсидіями, сьогодні мають можливість подати відповідну заявку онлайн.

Зробити це можна на сайті Міністерства соціальної політики. Покрокова інструкція є за посиланням.

Подати заявку на оформлення субсидії також можна, звернувшись особисто до посадової особи територіальної громади, ЦНАПу чи органу соціального захисту населення у містах обласного значення. Або заповнивши заяву і декларацію та відправивши їх поштою до органу соціального захисту населення.

«Уряд прагне зробити державні послуги максимально доступними для кожного українця, тож постійно працює над спрощенням цієї процедури. Зокрема було полегшено оформлення субсидії для осіб, які отримують допомогу по частковому безробіттю у зв’язку із запровадженням карантину», – зазначає прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Також із березня 2020 року діє автоматичне перепризначення субсидії на наступні періоди. І на цей опалювальний сезон субсидію в автоматичному режимі було перепризначено для понад 2,7 млн домогосподарств. Крім того, минулого місяця ми ухвалили кілька рішень, які значно розширили коло отримувачів субсидії.