«Госпіталізовані медики отримують всю необхідну допомогу», – Орест Чемерис про епідемічну ситуацію в області

Про ситуацію із захворюваністю на коронавірус серед медичних працівників сьогодні, 22 травня, в межах брифінгу за підсумками засідання комісії ТЕБ і НС розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

«Станом на ранок у 75 медичних працівників лікарні швидкої медичної допомоги діагностовано коронавірус. Є невелика частина з цих медиків, які знаходяться в інфекційній лікарні з пневмоніями, стан їх близький до середньої важкості. Всю допомогу, яку необхідно, вони отримують, і всі необхідні протиепідемічні заходи в лікарні швидкої допомоги проводяться», – зазначив він.

Загалом в області у 245 медичних працівників діагностовано коронавірус. Найбільше захворіло медиків у лікарні швидкої допомоги, друга за кількістю – Львівська обласна клінічна лікарня.

Нагадаємо, що у зв’язку з зростанням захворюваності на коронавірус в області, сьогодні, рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій карантин на Львівщині продовжили до 29 травня.

«Упродовж цього тижня ми бачимо негативну динаміку, епідеміологічна ситуація є вкрай нестабільною. Якщо, до прикладу, порівняти станом на п’ятницю минулого тижня в стаціонарах перебувало 314 пацієнтів, то станом на ранок сьогодні ця цифра становить 404. Упродовж цього тижня ми також відзначаємо збільшення кількості виявлених хворих з позитивними ПЛР, збільшення кількості пацієнтів, які потребують госпіталізації. Також зросла кількість хворих, які перебувають у реанімації», – наголосив під час брифінгу Орест Чемерис.