Голова Жовківської РДА з робочою поїздкою відвідав Бишківську сільську раду

Сьогодні, 8 липня, голова Жовківської райдержадміністрації Роман Черніховський з робочою поїздкою відвідав Бишківську сільську раду.

Головою Роман Черніховський обстежено ділянку дороги загального користування місцевого значення С140657 Пирятин-Гораєць на відтинку Боброїди-Гораєць протяжністю 3,5 км, з метою проведення ремонтних робіт.

Керівник району також відвідав ФАП в с.Боброїди та земельну ділянку, на яку в перспективі буде виготовлена технічна документація і на якій буде облаштовано нову ЛАЗПСМ.

По закінченню робочої поїздки Роман Черніховський зазначив, що районна та місцеві влади мають виконати чимало завдань щодо покращення інфраструктури Бишківської сільської ради та життя громадян і розпочинати потрібно вже сьогодні.