Голова Жовківської РДА Степан Ціолковський зустрівся з головою Жовківського районного товариства інвалідів Надією Пенцак

.P9168557

Сторони обговорили питання щодо роботи  районного товариства інвалідів.

Зокрема,  Надія Пенцак проінформувала  про участь 16-ти членів товариства в обласній спартакіаді, яка відбудеться на базі відпочинково – спортивного табору «Ровесник», що у Сокальському районі та звернулася з проханням забезпечення транспортом для доїзду на місце змагань.

Також розглянуто інші питання щодо організації роботи товариства з  соціальної підтримки інвалідів та залучення їх до активного суспільно- громадського життя.