Голова РДА заслухав стан підготовки дорожнього господарства до роботи в осінньо-зимовий період

.8 жовтня 2013 року в голови райдержадміністрації Степана Ціолковського відбулася робоча  нарада з питань підготовки дорожнього господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

У нараді взяли участь в.о. керівника управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації В.Свідняк, головний інженер філії «Жовківський райавтодор» П.Борис, начальник Жовківського управління водного господарства В.Міндер.

Обговорено питання забезпеченості дорожніх господарств посипочним матеріалом для роботи у зимовий період.

На даний момент у районі дорожніми організаціями заготовлено піску у кількості 2104 тн, що складає 90% до загальної потреби. До кінця тижня очікується поставка солі у кількості 60 тн.