Голова РДА Степан Ціолковський з робочим візитом відвідав Магерівську селищну раду

P9118392.

11 вересня в смт. Магерів голова РДА зустрівся із селищним головою Миколою Салом та мешканцями Магерова, що поділилися з ним своїми проблемними питаннями, які органи публічної влади приймуть до уваги та до вирішення.

.P9118403

P9118399

Також С. Ціолковський  побував у ЗОСШ смт. Магерів, де вислухав педагогічний колектив і ознайомився з актуальними питаннями функціонування школи.

.

P9118412

В ході робочої поїздки, голова РДА з метою вирішення проблем каналізування, відвідав Український Науково – Дослідний Інститут ім. Погорілого, де розглядалося питання розробки проекту щодо встановлення локальних очисних споруд.

.P9118413

За підсумками візиту, голова райдержадміністрації Степан Ціолковський дав конкретні доручення відповідним керівникам щодо вирішення нагальних питань територіальної громади.

Довідка:

Магерівська селищна рада

Населених пунктів – 3 (смт. Магерів – 1961 особа, с. Бірки – 170 осіб, с. Велике Передмістя – 156 осіб).

Населення Магерівської селищної ради – 2287 осіб.

Основні підприємства: Львівська філія УкрНДІПВТ ім. Л.Погорілого (кер. – Кожушко М.М.), Магерівське управління житлово-комунального господарства (кер. – Бокало М.В.), офіс Магерівського військового лісгоспу (кер. – Р.Троц), ПП Дзюнька (виробництво хліба).

На території ради працюють: поштове відділення, філія Ощадбанку, ветдільниця.

З об’єктів соціальної інфраструктури функціонують: Магерівська ЗОШ І-ІІІ ст., Магерівська міська лікарня, Народний дім в смт. Магерів і Народний дім у с. Бірки.

Торгівля, громадське харчування, побут:

На території ради працюють 11 торгових закладів, 3 заклади громадського харчування, перукарня.

Дороги:

У 2013 році Жовківським управлінням водного господарства проведено поточні ремонти комунальних доріг по вулицях:

– вул.Мале Передмістя смт. Магерів на суму 40,4 тис. грн. (субвенція з державного бюджету),

– вул.І.Франка смт. Магерів – на суму 25,1 тис. грн. (субвенція з державного бюджету).

На рахунок селищної ради спрямовано субвенції з державного бюджету- 30,0 тис. грн.

За рахунок коштів з обласного бюджету передбачено проведення капітального ремонту вул.Яворівська смт. Магерів на суму 110,0 тис. грн. У Держказначействі  зареєстровано кредиторську заборгованість на 31,4 тис.грн. (на проплату авансу для закупівлі матеріалів підприємством-виконавцем робіт).

Проблемні питання:

1. Магерівська міська лікарня:

–  Реконструкція системи опалення, потреба 200 тис.грн;

–  Проведення системи каналізування;

–  Заміна вікон;

2. Дошкільний навчальний заклад:

–  реконструкція системи опалення, розроблено проект на суму 360 тис.грн.;

–  утеплення стін;

3. Реконструкція старого приміщення кінотеатру під Народний дім і бібліотеку,   розроблено проект на 2 млн.грн.;

4. Будівництво локальних очисних споруд у Магерівській загальноосвітній школі І-ІІІ  ступенів;

5. Будівництво системи каналізування та очисних споруд для смт.Магерів;

6. Реконструкція електромережі селища (потреба у заміні 90 електроопор);

7.  Реконструкція старої системи водопостачання селища;

8. Незадовільний стан дороги загального користування місцевого значення Немирів-Добросин (С-140009) на відтинку Добросин – Магерів;

9. Питання передачі очисних споруд філії УкрНДІПВТ ім.Л.Погорілого на  баланс селищної ради.

Земельні питання:

На території селищної ради 22 землекористувачі (підприємства, приватні підприємці), з них: 2 – за межами населеного пункту (ЗАТ «УМЗ»-мобільний зв’язок) – укладено договір, ПП «Магерів» (інкубатор) – документація розробляється.

На даний час укладено договорів оренди – 3 (ПП Харко, ПП «Геод», ЗАТ «УМЗ»).

Актуальним проблемним питанням залишається передача земель колишньої Магерівської машиновипробувальної станції на баланс Магерівської селищної ради (відсутні правовстановлюючі документи на землю).