Голова РДА прозвітував у соціальній мережі

Сьогодні голова Жовківської райдержадміністрації Роман Черніховський у соціальній мережі прозвітував про результати своєї піврічної роботи.

Ось про що йшлося у дописі голови РДА:

“Перебуваючи пів року на посаді голови Жовківської райдержадміністрації, хочеться бути відкритим для громадськості та прозвітувати мешканцям району про зроблене за І півріччя:

Бюджет

За І півріччя бюджет району виконано на 102,4 відсотка, районний бюджет виконано на 97,4 відсотка. Не забезпечили виконання бюджету Боянецька (91,2%), Любельська (81,3 %), Крехівська (98,6 %), Новоскварявська (65,6 %) та Смереківська (75,8 %) ради. Забезпечено повністю фінансування першочергових видатків, заборгованостей немає.

Освіта

Закуплено 6 шкільних автобусів на загальну суму 10,9 млн. грн, з районного бюджету виділено на співфінансування 2,89 млн. гривень.

Придбано обладнання, меблі, приладдя для шкіл на суму 7,70 млн. грн, в т.ч. з районного бюджету 2,36 млн. гривень.

Проведено роботи по капітальних та поточних ремонтах у 24 школах на 4,03 млн. грн, в тому числі:

– капремонт фасаду Синьковицької ЗОШ-698,4 тис. грн,

– капремонт харчоблоку Глинського НВК – 287,1 тис. грн,

– капремонт котельні Крехівської ЗОШ – 299,3 тис. грн,

– капремонт теплотраси Староскварявської ЗОШ -287,0 тис. грн,

– капремонт даху Туринківської ЗОШ – 287,0 тис. грн,

– виготовлено три ПКД на суму 249.0 тис. грн (на ремонт ДЮСШ, приміщень Великогрибовицької та Новокам`яської ЗОШ).

Придбано обладнання для ДЮСШ на суму 60,0 тис. гривень.

Охорона здоров`я

Введено в дію три амбулаторії загальної практики сімейної медицини (Сулимівська, Сопошинська, Кунинська);

– відремонтовано поліклінічне відділення у м.Жовква , на що використано 468,5 тис. грн;

– на ремонт Дублянської лікарні використано 131,2 тис. грн;

– ремонт відділень КНП «Рава-Руська лікарня» – 417,0 тис. грн;

– на придбання медичного обладнання використано 1245,92 тис. гривень.

Використано на ремонт системи опалення Жовківського НД – 189,5 тис. грн;

– капремонт покрівлі даху Рава-Руської музичної школи -237,0 тис. грн;

– ремонт приміщення Жовківської школи мистецтв -100,0 тис. грн;

– ремонт підлоги НД с.В`язова – 100,0 тис. грн.

Придбано музичне обладнання для НД с.Стара Скварява – 50,0 тис. гривень.

Придбано обладнання для ЦБС – 35,0 тис. гривень.

ЖРДОТ «Росинка»

Відремонтовано друге приміщення харчоблоку – 200,0 тис. гривень

Програми, проекти місцевого розвитку

Бюджет розвитку області – 5 об`єктів на суму 5,5 млн. грн, виконано робіт в І півріччі на суму 1,9 млн. грн, які профінансовано (в т.ч. обласний бюджет на суму 0,58 млн. грн)

Мікропроекти – завершено 21 проект на загальну на суму 4,07 млн. грн (очікується обласна субвенція)

Зовнішнє освітлення: розпочато роботи по 3 проектах, які дофінансовано з районного бюджету на суму 0,29 млн. грн

Субвенція на ремонт водопроводу м.Дубляни -0,1 млн. грн

Програма енергозбереження: профінансовано на суму 118,0 тис. гривень

Перераховано перевізникам за перевезення пільгової категорії громадян – 200,0 тис. гривень

Соціальний захист населення

Придбано 4 квартири для дітей-сиріт на суму 1,5 млн. грн;

– забезпечено 140 осіб з обмеженими фізичними можливостями технічними засобами реабілітації на суму – 955,0 тис. грн;

– укладено 12 угод на реабілітацію дітей з інвалідністю на суму 213,0 тис. грн;

– за рахунок коштів районного бюджету 325 учасникам АТО (ООС) надано матеріальних допомог на суму 195,0 тис. грн, 296 важкохворим громадянам – 163,0 тис. грн, 119 учасникам ЧАЕС – 39,0 тис. гривень;

– укладено 9 угод на саніторно-курортне лікування учасників АТО (ООС) – 108,0 тис. грн;

– укладено 13 угод на професійно-трудову реабілітацію на суму 86,0 тис. гривень.

Оздоровлено 15 дітей з пільгових категорій населення.

Укладено 17 угод на сімейний відпочинок учасників АТО (ООС) на суму 60,0 тис. грн.

Коронавірус: заходи запобігання поширенню захворювання:

з району надана субвенція в сумі 3,0 млн. грн лікарням м.Львова для лікування хворих з короновірусом, крім того використано з районного бюджету на придбання засобів захисту та ПММ для лікарень на суму 400,0 тис. гривень.

З матеріального резерву району 5 сім`ям надана допомога матеріалами ( бляха, шифер, лісоматеріали) на суму 62,2 тис. грн та на ліквідацію наслідків стихії 5 районним установам надано матеріалів на суму 35,8 тис. гривень”.