Голова райдержадміністрації відвідав Крехівську сільську раду

Сьогодні, 22 травня, голова райдержадміністрації Роман Черніховський здійснив робочу поїздку до Крехівської сільської ради.

У ході робочої поїздки, спільно з директорм ДП «Жовківський лісгосп» Степаном Сохнацьким, заступником директора ДП «Магерівський військовий лісгосп» Назаром Шереметою,   очільник району обговорили із Крехівським сільським головою Миколою Драганом стан та необхідність проведення ремонту місцевої польової дороги протяжністю 500 метрів, що веде до каплички Крехівського манастиря в с.Козулька. Також було вирішено провести чистку дерев при дорозі, грейдерування та підсипку щебенево-гравійною сумішшю.