Голова ОДА Максим Козицький оглянув хід ремонтних робіт у закладі дошкільної освіти м. Рава-Руська

Голова Львівської ОДА Максим Козицький, перебуваючи сьогодні із робочим візитом на Жовківщині, відвідав ДНЗ №2 м.Рава – Руська.

Очільник області ознайомився із ходом виконання робіт, а саме з проведенням капітального ремонту системи опалення з використанням відновлювальних джерел енергії в приміщенні корпусу №2 ДНЗ №2 м.Рава – Руська.

У навчальному закладі налічується 55 дошкільнят.

Загальна кошторисна вартість – 199,535 тис.грн, в т.ч. кошти обласного бюджету – 99,767 тис. грн, кошти районного бюджету – 17,958 тис.грн, кошти місцевого бюджету – 31,7 тис. грн, кошти громади – 50,110 тис. гривень.
Станом на 28.07.2020 року виконано роботи на суму 199,535 тис. гривень.

Вже завершено капітальний ремонт системи опалення. Крім того, придбано тепловий циркуляційний насос (теплова помпа) за кошти місцевого бюджету в сумі – 135,0 тис.гривень.

Для введення об’єкта в експлуатацію необхідно завершити побілку стін, благоустрій прилеглої території та закупити обладнання.

Участь у зустрічі взяли депутат Верховної Ради України Ростислав Тістик, голова Жовківської РДА Роман Черніховський, заступник голови Андрій Колієвич, заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук.