Гірникам шахти «Надія» погасили заборгованість із заробітної плати

Сьогодні на рахунок ПрАТ «Шахта «Надія» надійшли кошти з державного бюджету в розмірі 51 млн грн. Таким чином гірникам підприємства погасили заборгованість із заробітної плати.

Забезпечити виплату заборгованості вдалось завдяки змінам до державного бюджету на поточний рік, які Верховна Рада України підтримала у вересні цього року.

«Під контролем Президента України вдалось погасити заборгованість із заробітної плати гірникам шахти «Надія».  Тож сьогодні шахтарі отримали заробітну плату»,-  зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Юлія Савостейко