Фонд соціального страхування України профінансував одноразову допомогу для родини медичного працівника зі Львівщини

Для родини лікаря-терапевта зі Львівщини, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов’язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за кошти державного бюджету.

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області допомогу перераховано на рахунок сім’ї сьогодні, 3 вересня.

Загалом, станом на сьогодні, виплачено одноразові допомоги для двох родин медиків зі Львівщини, що померли внаслідок інфікування COVID-19 під час виконання професійних обов’язків.