Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства (загинуло від 50 до 85 мільйонів людей). Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни.

День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Найважливішим підсумком війни має бути не культ перемоги, а вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами. Наша пам’ять є запобіжником від того, щоб подібні лиха ніколи не повторювалися.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх, хто наближав перемогу над нацизмом. Всіх, хто звільняв Україну від нацистської окупації. Всіх, хто став жертвою нацизму.

Народний депутат України Ростислав Тістик та голова Жовківської райдержадміністрації Роман Черніховський вшанували
загиблих воїнів та поклали квіти до пам’ятника полеглим у Другій світовій війні.

Пам’ятаймо усіх героїв, хто приніс очікуваний мир світу та Україні, і низько схилімо голови перед пам’яттю полеглих у Другій світовій війні.

Пам’ятаємо. Перемагаємо!