ДПІ у Жовківському районі Головного управління Міндоходів у Львівській області повідомляє:

preview1

.Місцеві надходження збільшуються.

Надходження до  місцевих бюджетів на Жовківщині  помітно збільшуються Такому стабільному і ритмічному забезпеченню коштами місцевих бюджетів, ми завдячуємо, насамперед,  працюючим жовківчанам та сумлінним роботодавцям, котрі за 9 місяців  цього року сплатили  44,6   мільйони  гривень податку на доходи фізичних осіб.

Податківці постійно спілкуються  з предстаниками бізнесу і, найважливіше з тими, які  не завжди розуміють важливість дотримання соціальних гарантій під час оплати праці. Відтак, у більшості випадків отримують позитивний результат від зустрічей із працедавцями, і щиро вдячні за позитивні зрушення та  співпрацю.