Дорожники завершують ремонт автошляху Львів-Самбір-Ужгород

Підрядна організація «Онур» завершує ремонтні роботи на дорозі Н-13 Львів-Самбір-Ужгород.

Роботи виконують на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області.

“Дорогу ремонтуємо в межах Президентської програми “Велике будівництво”. Вартість ремонтних робіт понад 600 мільйонів гривень. Станом на сьогодні на дорозі влаштували верхній шар асфальтобетонного покриття, розмітку, тротуари та посадкові майданчики. Встановлюють бар’єрне огородження та дорожні знаки”, – наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Ця дорога сполучає Львів та Ужгород, відтак її ремонт, дозволить пожвавити економічний розвиток та туристичний потенціал двох обласних центрів.

Оксана Буй