Добросусідство двох народів – очима дітей

.IMAG0066 1

.6 листопада за участі керівника апарату Жовківської райдержадміністрації  Людмили Бобель відбулася  акція  підтримки діяльності національно-культурних товариств.

В рамках цього заходу  пройшов  конкурс вірша та малюнка учнів шкіл Жовківського району спільно з представниками районного Осередку Товариства Польської Культури Львівщини на чолі з головою товариства Іванець Людмилою Казимирівною, в рамках міжрегіонального співробітництва з Республікою Польща та з метою зміцнення міжнаціональної злагоди. Символічно, що акція відбувалась напередодні відзначення Республікою Польща Дня Незалежності.

.IMAG0070 2

У своєму слові до присутніх Людмила Бобель зазначила: «З Республікою Польща наш район має налагоджені давні та дружні відносини у багатьох галузях співпраці, напрацьовано спільні традиції обміну досвідом у реалізації вигідних для обох сторін проектів з соціально-економічної точки зору у сфері освіти, культури та спорту. Це має надзвичайно важливе значення для  зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння між нашими народами в контексті реалізації завдань Президента України для забезпечення культурних та освітніх потреб національних меншин.»

IMAG0074 3

Діти в малюнках та віршах відобразили своє бачення дружніх відносин між двома країнами – Україною та Республікою Польща.