Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Добросусідство двох народів – очима дітей

.IMAG0066 1

.6 листопада за участі керівника апарату Жовківської райдержадміністрації  Людмили Бобель відбулася  акція  підтримки діяльності національно-культурних товариств.

В рамках цього заходу  пройшов  конкурс вірша та малюнка учнів шкіл Жовківського району спільно з представниками районного Осередку Товариства Польської Культури Львівщини на чолі з головою товариства Іванець Людмилою Казимирівною, в рамках міжрегіонального співробітництва з Республікою Польща та з метою зміцнення міжнаціональної злагоди. Символічно, що акція відбувалась напередодні відзначення Республікою Польща Дня Незалежності.

.IMAG0070 2

У своєму слові до присутніх Людмила Бобель зазначила: «З Республікою Польща наш район має налагоджені давні та дружні відносини у багатьох галузях співпраці, напрацьовано спільні традиції обміну досвідом у реалізації вигідних для обох сторін проектів з соціально-економічної точки зору у сфері освіти, культури та спорту. Це має надзвичайно важливе значення для  зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння між нашими народами в контексті реалізації завдань Президента України для забезпечення культурних та освітніх потреб національних меншин.»

IMAG0074 3

Діти в малюнках та віршах відобразили своє бачення дружніх відносин між двома країнами – Україною та Республікою Польща.

 4 06 10

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485