До прийому пацієнтів із коронавірусом готові іще дві лікарні

Хворих із Covid-19 прийматимуть іще два медичні заклади області: терапевтичне відділення Львівської обласної клінічної лікарні та інфекційне відділення Самбірської районної лікарні.

Про це розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

«Терапевтичне відділення обласної клінічної лікарні уже оснащене точками доступу кисню, на що скерували із обласного бюджету 100 тисяч гривень, іще стільки ж скерували на засоби захисту. Планується, там буде 70 ліжок. Лікарня готова і законтрактована, може приймати пацієнтів. Також Самбірська районна лікарня підготовлена до роботи із Covid-пацієнтами», – розповів Іван Собко.

Самбірська лікарня прийматиме за необхідності пацієнтів, зокрема, із Турківського району.

Інших лікарень переводити на роботу із коронавірусом не планують.

«Враховуючи ситуацію, на Львівщині не будемо робити нових місць для лікування коронавірусних пацієнтів, адже у мешканців області є ще багато інших медичних потреб», – підсумував Іван Собко.

Окрім того, уже дозволили частково відновити роботу Госпіталю імені Юрія Липи нековідного профілю.