До кінця тижня створена комісія почне перевіряти лікарні

Готується розпорядження про створення комісії, куди залучать не лише департамент охорони здоров’я, а й департамент паливно-енергетичного комплексу, енергетиків, представників Держпраці.

Комісія перевірятиме дотримання правил безпеки щодо забезпечення киснем в усіх закладах, а також енергозбереження.

«Перш за все обстежать систему енергозабезпечення установ, наскільки мережі здатні витримати навантаження при збільшенні одномоментного підключення кисневих концентраторів. Ми маємо бути абсолютно впевнені, що та кількість кисневих концентраторів, що є у кожному закладі, може працювати безпечно для працівників лікарні та пацієнтів.

Окрім того, перевірять стан киснезабезпечення, розташування кисневих цистерн, елементів входу та інші речі, які пов’язані з безпекою.