Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Для землевпорядників об’єднаних територіальних громад організували онлайн-семінар

Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації спільно з представниками Львівської аграрної палати, Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів), ГУ Держгеокадастру у Львівській області, а також представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в західних областях надалі проводять онлайн-семінари для керівників та землевпорядників об’єднаних територіальних громад (ОТГ) області з метою підвищення поінформованості останніх. 

Відтак, сьогодні 28.04.2020 проведено третій такий онлайн-семінар.

Під час заходу обговорювалися питання змін до чинного законодавства, зокрема земельного, надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки та способи захисту майнових прав, оренди (суборенди) землі, оформлення громадських пасовищ, діяльності антирейдерського штабу області, а також питання, що стосуються  доопрацювання стратегій розвитку територій.

Керівник департаменту Юлія Шопська мала змогу ознайомити учасників семінару з напрямами підтримки агропромислового комплексу за рахунок програм обласного та державного бюджетів, якими можуть скористатися фермери та агропідприємства.

Такі онлайн-семінари  в час карантину є платформою для тісної комунікації керівників ОТГ з  органами влади, на яких керівники та землевпорядники ОТГ мають змогу розповісти проблемні питання,  що пов’язані з використанням  земель сільськогосподарського призначення та отримати відповіді на них. 

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485