Для виплати нагород за вчинення геройських вчинків Львівщина отримала понад 2 млн грн

Львівщина отримала понад 2 млн. грн. для виплати одноразової грошової винагороди особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку.

Дружини (чоловіки), діти та батьки осіб, яким присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” посмертно, або у разі смерті Героя України отримають одноразову грошову винагороду в 50-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня 2020 року.

Це передбачено постановою Кабінету Міністрів «Про затвердження Порядку виплати одноразової грошової винагороди особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку», прийнятою Урядом в лютому 2020 року.

Довідково:

У Львівській області посмертно присвоєно звання Герой України з врученням ордена “Золота Зірка” 24 особам.

Розмір грошової винагороди у 2020 році становить 105 100 гривень.

Грошова винагорода виплачується Герою України або рівними частинами членам сім’ї, якщо її не було виплачено Герою України у зв’язку з його смертю (загибеллю).