Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Для учасників АТО/ООС провели навчання із фізичної реабілітації

З 31 жовтня по 1 листопада у Львівському центрі надання послуг учасникам АТО благодійна організація «Благодійний фонд «Центр допомоги ветеранам АТО «Фенікс» спільно з тренером школи масажних технологій «ОСТНОВА» Андрієм Соломонком провели освітньо-навчальний захід «Кінезіологічне тейпування для учасників АТО».

15 учасників АТО/ООС упродовж двох днів освоїли теоретичний курс новітнього методу реабілітації та практично навчились застосовувати кінезіотейпи у подальшому житті.

«Кінезіологічне тейпування – ефективний, безпечний метод відновлення м’язів та спосіб лікування різних захворювань і травм за допомогою спеціальних еластичних пластирів (кінезіотейпів). Цей спосіб реабілітації допомагає розслабити перенавантажені м’язи та пришвидшити їхнє відновлення», – зазначив голова благодійної організації Андрій Посікіра.

«Ефект від кінезіотейпінгу пацієнт відчуває відразу після приклеювання стрічки. Цей спосіб стабілізує м’язи, суглоби та зв’язки, активізує внутрішні сили організму для одужання, полегшує рухи рук і ніг, збільшує їх амплітуду, сприяє розслабленню м’язів», – додає тренер Андрій Соломонко.

Проведення навчання для учасників АТО/ООС відбувалось в межах реалізації проєктів, що стали переможцями конкурсу серед інститутів громадянського суспільства за фінансової підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації.

Нагадаємо, що цього року реалізовано вже понад два десятки проєктів інститутами громадянського суспільства.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485