Для очищення доріг від снігу використали майже 1500 тонн піщано-сольової суміші

В області для очищення доріг державного та місцевого значення від снігу задіяли 132 одиниці техніки. Використали 1440 тонн ПСС для механізованої та ручної підсипки.

Відтак, Служба автомобільних доріг у Львівській області задіяла 86 одиниць техніки та використала 1236, 7 тонн піщано-соляної суміші. Своєю чергою, департамент дорожнього господарства облдержадміністрації залучив до очищення доріг 46 технічних засобів та використав  203, 7 т ППС.

Львівська облдержадміністрація закликає мешканців області та гостей дотримуватися правил дорожнього руху.  У разі виявлення не розчищених або не посипаних доріг звертайтесь на гарячу лінію області “112”.