Для очищення доріг області від снігу використали понад 130 тонн піщано-соляної суміші

Для очищення доріг державного та місцевого значення від снігу на Львівщині задіяли 29 одиниць техніки.

Для підтримки дорожнього полотна у належних умовах використали 135,9 т піщано-соляної суміші для механізованої та ручної підсипки.

Львівська облдержадміністрація закликає мешканців області та гостей дотримуватися правил дорожнього руху.  У разі виявлення не розчищених або не посипаних доріг звертайтесь на гарячу лінію області “112”.

Нагадаємо, що в області триває інформаційна кампанія з метою привернення уваги водіїв до проблеми дорожньо-транспортного травматизму. Це інформаційні борди розміщені на центральних автошляхах області. Ініціатори кампанії – департамент внутрішньої та інформаційної політики за підтримки департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА.

В такий спосіб водіїв закликають бути уважними та не порушувати правила дорожнього руху.