Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Для кількох туристичних маршрутів на Львівщині присвоїли номери

18 вересня у приміщенні Львівської ОДА засідала комісія з питань мережі шляхів активного туризму в області.

За підсумком засідання присвоєно номери 5 маршрутам у межах реалізації проєкту «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластера «ГорбоГори» – серед них велосипедні, пішохідні і навіть кінний.

Також номери отримали піший та веломаршрут під назвою «У пошуках золотої колиски», що пролягають за «ниткою» с. Поляна – с. Мала Воля – с. Стільсько – с. Дуброва – с. Ілів – с. Велика Воля – с. Тростянець – с. Глухівець – с. Суха Долина – с. Бродки – с. Красів – с. Поляна.

Обговорили можливості ознакування туристичних шляхів довкола Регіонального ландшафтного парку «Стільське Горобогір’я», зокрема в селах Ілів та Стільсько.

У межах засідання напрацювали пропозиції щодо створення та діяльності нацкомісії, яка б займалася мережею туристичних шляхів України.

За підсумками буде скеровано листа до Держагентства розвитку туризму України щодо діяльності комісії із напрацювання спільного проєкту розвитку мережі туристичних шляхів.

«Відтак у ході обговорення запропоновано підготувати проєктну пропозицію щодо організації навчання з ознакування та створення комплексної мережі туристичних шляхів і подати її на участь у конкурсі секторальної підтримки», – повідомив Тарас Лозинський, заступник начальника управління – начальник відділу розвитку туризму та курортів ОДА.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485