Для кількох туристичних маршрутів на Львівщині присвоїли номери

18 вересня у приміщенні Львівської ОДА засідала комісія з питань мережі шляхів активного туризму в області.

За підсумком засідання присвоєно номери 5 маршрутам у межах реалізації проєкту «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластера «ГорбоГори» – серед них велосипедні, пішохідні і навіть кінний.

Також номери отримали піший та веломаршрут під назвою «У пошуках золотої колиски», що пролягають за «ниткою» с. Поляна – с. Мала Воля – с. Стільсько – с. Дуброва – с. Ілів – с. Велика Воля – с. Тростянець – с. Глухівець – с. Суха Долина – с. Бродки – с. Красів – с. Поляна.

Обговорили можливості ознакування туристичних шляхів довкола Регіонального ландшафтного парку «Стільське Горобогір’я», зокрема в селах Ілів та Стільсько.

У межах засідання напрацювали пропозиції щодо створення та діяльності нацкомісії, яка б займалася мережею туристичних шляхів України.

За підсумками буде скеровано листа до Держагентства розвитку туризму України щодо діяльності комісії із напрацювання спільного проєкту розвитку мережі туристичних шляхів.

«Відтак у ході обговорення запропоновано підготувати проєктну пропозицію щодо організації навчання з ознакування та створення комплексної мережі туристичних шляхів і подати її на участь у конкурсі секторальної підтримки», – повідомив Тарас Лозинський, заступник начальника управління – начальник відділу розвитку туризму та курортів ОДА.