Для дітей з інвалідністю організували Сімейний фестиваль «Фестини для родини»

Упродовж 25 – 27 серпня громадська організація «Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації реалізовує проєкт «Сімейний фестиваль «Фестини для родини» у с. Орявчик, Львівської області.

Захід є переможцем у конкурсі з визначення проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки у 2020 році.

Метою проведення заходу є практичне задоволення потреб сімей, що виховують дітей та молодь з інвалідністю, залучення їх до активного життя в соціумі шляхом організації та проведення просвітницьких, спортивних, культурних та інтерактивних заходів, наслідування ними сімейних цінностей та народних традицій.

Основною цільовою аудиторією проєкту є сім’ї, що виховують дітей та молодь з інвалідністю віком від 1 до 30 років.

Під час заходу 25 учасників беруть участь в іграх та естафетах, долучаються до активного життя в громаді, а також отримують комплексну систематичну допомогу, покращення активності, психофізичного стану.