Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Для дітей з інвалідністю організували Сімейний фестиваль «Фестини для родини»

Упродовж 25 – 27 серпня громадська організація «Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації реалізовує проєкт «Сімейний фестиваль «Фестини для родини» у с. Орявчик, Львівської області.

Захід є переможцем у конкурсі з визначення проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки у 2020 році.

Метою проведення заходу є практичне задоволення потреб сімей, що виховують дітей та молодь з інвалідністю, залучення їх до активного життя в соціумі шляхом організації та проведення просвітницьких, спортивних, культурних та інтерактивних заходів, наслідування ними сімейних цінностей та народних традицій.

Основною цільовою аудиторією проєкту є сім’ї, що виховують дітей та молодь з інвалідністю віком від 1 до 30 років.

Під час заходу 25 учасників беруть участь в іграх та естафетах, долучаються до активного життя в громаді, а також отримують комплексну систематичну допомогу, покращення активності, психофізичного стану.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485