Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Для 19 амбулаторій Жовківщини передали телемедичне обладнання

Сьогодні, 24 грудня,голова Жовківської РДА Роман Черніховський передав  комплекти для телеметрії та телемедичного консультування у  медичні заклади району.

Відтепер якісна медицина доступна ще у 19 селах району. Комплекти для телемедичного консультування отримали амбулаторії в таких селах: Зашків, Туринка, Боянець, Деревня, Любеля, Зіболки, Нова Скварява, Глинськ, Бишків, Потелич, Малехів, Кунин, Гряда, Кам’янка-Липник, Лавриків, Гійче, Волиця, Забір’я, Добросин. Вартість одного комплекту становить 106 тисяч гривень. Співфінансування до наданих державою коштів з місцевого бюджету становить 10 відсотків.

Телемедицина — це напрям медицини, а саме комплекс дій, технологій та заходів, що застосовуються при наданні медичної допомоги з використанням засобів дистанційного зв’язку у вигляді обміну електронними повідомленнями (у випадках, коли відстань є критичним чинником, наприклад, в сільській місцевості). Повідомленнями обмінюються лікарі між собою. Так лікарі первинної ланки мають можливість швидко отримати фахову консультацію вузькопрофільних колег.

Консультації в форматі «лікар — лікар» можна отримати у сфері пульмонології, ендокринології, дерматології, педіатрії тощо.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485