Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Державна податкова інспекція у Жовківському районі Головного управління Міндоходів у Львівській області інформує

 

.big-default 132013

Податок на нерухоме майно сплачують власники нерухомості, яка здається в оренду.

 З 1 січня 2013 року житлова нерухомість, яка перебуває у власності фізичних і юридичних осіб (у тому числі і нерезидентів), обкладається податком. Оподатковуються будівлі, які відносяться до житлового фонду, а саме – житлові будинки, прибудови до них, житлові будинки садибного типу, квартири, котеджі та кімнати у багатосімейних квартирах. Податок за 2013 рік власники нерухомості сплачуватимуть у 2014 році.

Якщо у громадянина є декілька об’єктів нерухомості, площа яких не перевищує встановлений розмір пільги оподаткування (для квартир – 120 кв.м., для будинків – 250 кв.м., для квартир та будинків у сукупності – 370 кв.м.) і один з об’єктів житлової нерухомості здається в оренду, то власнику доведеться сплатити податок на нерухомість з житлової площі об’єкта оренди, – звертають увагу в ДПІ у Жовківському районі  ГУ Міндоходів у Львівській області

Пільги зі сплати податку на нерухоме майно не надаються на об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів, тобто здаються в оренду, лізинг, використовуються у підприємницькій діяльності.

Жовківські податківці запрошують громадян, які володіють нерухомим майном, до кінця цього року звірити дані щодо кількості власних об’єктів нерухомості та розмірів їх житлової площі. Для цього необхідно звернутися до податкової інспекції за місцем реєстрації з оригіналами документів про право власності на це майно.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485