Державна комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки

9 жовтня відбулося чергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відтак, затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

До помаранчевої зони увійшли місто Львів, Пустомитівський та Яворівський райони Львівської області.

До жовтої зони увійшли міста Борислав, Дрогобич, Самбір, Стрий, Трускавець та Червоноград, Бродівський, Буський, Городоцький, Дрогобицький, Жидачівський, Жовківський, Золочівський, Кам’янка-Бузький, Миколаївський, Мостиський, Перемишлянський, Радехівський та Сокальський райони Львівської області.

Всі інші райони – у зеленій зоні. Новий розподіл почне діяти з 00:00 годин 12 жовтня.

Нагадаємо про карантинні обмеження у кожній із зон.

ЗЕЛЕНА: у громадських будівлях та транспорті: захисна маска або респіратор; проведення масових заходів: не більше однієї людини на 5 кв м; кінотеатри із заповненістю 50%; перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.

ЖОВТА: обмеження зеленої + забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.

ПОМАРАНЧЕВА: обмеження жовтої + забороняється: діяльність закладів розміщення (хостели, турбази тощо), крім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планові госпіталізації у лікарнях; спортзали, фітнес-центри, заклади культури; прийом нових змін у дитячі табори; обмеження для масових заходів; 1 людина на 20 кв м і не більше ніж 100 людей.

ЧЕРВОНА: обмеження помаранчевої + забороняється: робота громадського транспорту; відвідування закладів освіти; діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів. Перехід в іншу зону відбувається не за рішенням обласної чи міських комісій ТЕБ та НС, а виключно за рішенням Державної комісії.