Державна комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки: Перимишлянський та Пустомитівський райони – у «червоній зоні»

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 10 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Відтак, на всій території Львівської області, із урахуванням епідемічної ситуації в регіоні, карантин у зв’язку з поширенням COVID-19  діє до 31 жовтня 2020 року.

Новий розподіл почне діяти з 00:00 годин 14 вересня 2020 року. Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

До “червоної зони” віднесено:

Перемишлянський та Пустомитівський райони;

“Помаранчевий” рівень:

у містах Львів, Дрогобич та у Бродівському, Городоцькому, Жовківському, Миколаївському, Радехівському районах;

«Жовтий» рівень встановили:

у містах Борислав, Моршин, Самбір, Стрий  та у Буському, Дрогобицькому, Жидачівському, Золочівському, Кам’янко-Бузькому, Самбірському, Сколівському, Сокальському, Яворівському районах Львівської області.

«Всі інші райони потрапили у зелену зону. Перейти з однієї зони в іншу адмністративно-територіальна одиниця може, якщо 5 днів поспіль там спостерігаються зміни одного із визначених показників», – пояснив заступник голови Львівської ОДА, перший заступник голови обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тарас Грень.

Нагадаємо про карантинні обмеження у кожній із зон.

ЗЕЛЕНА: у громадських будівлях та транспорті: захисна маска або респіратор; проведення масових заходів: не більше однієї людини на 5 кв м; кінотеатри із заповненістю 50%; перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.

ЖОВТА: обмеження зеленої + забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.

ПОМАРАНЧЕВА: обмеження жовтої + забороняється: діяльність закладів розміщення (хостели, турбази тощо), крім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планові госпіталізації у лікарнях; спортзали, фітнес-центри, заклади культури; прийом нових змін у дитячі табори; обмеження для масових заходів; 1 людина на 20 кв м і не більше ніж 100 людей.

ЧЕРВОНА: обмеження помаранчевої + забороняється: робота громадського транспорту; відвідування закладів освіти; діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів.

Перехід в іншу зону відбувається не за рішенням обласної чи міських комісій ТЕБ та НС, а виключно за рішенням Державної комісії.