Департамент соцзахисту оголосив закупівлю соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям

4 червня департамент соціального захисту населення облдержадміністрації оголосив закупівлю соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям.

Закупівлю оголосили в межах реалізації Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на  2018-2020 рок а саме:

– надання тимчасового притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства на суму 200 000,00 грн;

– проведення корекції поведінки для осіб, які вчинили домашнє насильство на суму 175 000,00 грн;

– надання притулку бездомним особам, звільненим з місць позбавлення волі на суму 225 000,00 грн.

“У будь-якої людини чи родини можуть трапитися прикрі обставини, які погіршують якість життя, позбавляють здоров’я, заважають нормальному розвитку та діяльності. Часто їх не виходить подолати самостійно. Ці обставини можуть бути зумовлені такими чинниками, як невиліковна хвороба, інвалідність, безробіття, похилий вік чи домашнє насильство.  Право на отримання соціальних послуг мають особи та сім’ї, які потрапили в складні життєві обставини та/або мають найвищий ризик потрапляння в них (тобто є вразливими). Надавачами соціальних послуг є юридичні особи, інститути громадянського суспільства, благодійні організації, фізичні особи-підприємці, які відповідають критеріям, визначеним Кабінетом Міністрів України”, – зазначила директор департаменту соціального захисту населення Наталія Кузяк.

Загалом заплановано закупити послуг на загальну суму 600 000,00 грн. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 22 червня 2020 року.

Детальніше за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-06-04-005198-c