Cорок одна особа звернулась до медиків з підозрою на COVID-19

У період з 19:00 по 22:30 год, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулася ще 41 особа.

Пацієнти з міста Львів, Дрогобич, Пустомитівського та Буського районів.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 88 осіб.

На самоізоляції знаходяться 859 осіб. За увесь час виписано – 199 пацієнтів. Стан більшості хворих – середньої важкості. У 16-ти пацієнтів стан важкий. Немає пацієнтів на апараті ШВЛ.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID-19 звернулося 1146 людей.

За увесь час в сумі у 820 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 105 осіб. У 221 пацієнта позитивний результат тесту на коронавірус, з них 8 осіб померли. Троє осіб знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.

11 пацієнтів одужали.