Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Будьте безпечні та бережіть себе!

Світом шириться коронавірус СОУГО-19, це одна з найбільших епідемій в історії. На території Львівської області зафіксовані випадки захворювання на короно вірусну інфекцію. Керівництво району вживає усіх необхідних заходів, аби мінімізувати ризики розповсюдження інфекції на території району. Одним з найголовніших інструментів у цій боротьбі є масштабна інформаційна кампанія. Дуже важливе завдання сьогодні – не допустити паніки та забезпечити населення усією необхідною інформацію щодо СОУГО-19. Всім рекомендовано носити маски, але коронавірус насправді скидає маски з людей. Бо хтось готовий допомагати, віддаючи останнє. А хтось готовий заробляти на людській біді. Підвищує ціни, притримує маски на складах, намагається продати респіратори за кордон . З метою запобігання поширення респіраторної хвороби з 00:01 24.03.2020 року введено тимчасовий режим надзвичайної ситуації. Тривають протиепідемічні заходи. На виконання заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації просимо з великою відповідальністю виконувати рішення районної комісії з ТЕБ і НС. Крім того наголошуємо, що на Вас, як голів місцевих рад, покладається обов’язок постійно контролювати обмеження пересування ( самоізоляцію) осіб, які повернулись на ваші території із-за кордону. У разі порушення режиму самоізоляції повідомляти поліцію та районний штаб. Особливо підлягають контролю особи, які повернулись із-за кордону легковим транспортом або літаком. Звертаємо Вашу увагу на людей похилого віку, одиноких, малозабезпечених, які постійно повинні бути забезпечені всім необхідним для життя.

Також наголошуємо, по можливості , забезпечити своїх громадян засобами захисту ( деззасоби та маски), і допомогти медичним установам району у придбанні медичного обладнання, устаткування та медпрепаратів.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485