Будівлю Львівської ОДА підсвітили помаранчевим

У середу, 25 листопада, з нагоди старту міжнародної акції «16 днів проти насильства» будівлю Львівської ОДА підсвітили помаранчевим кольором.

«Ця Всеукраїнська акція триватиме упродовж 16-ти днів – до 10 грудня. Колір акції є символічним, помаранчевий – колір світлого майбутнього. Сьогодні, 25 листопада, світова спільнота відзначає міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Наше завдання – привернути увагу кожного до цієї проблеми, адже насильство може бути поряд з нами. Насильство – це не тільки фізичний біль, знецінення – це теж насильство», – зазначила директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.

Зазначимо, подібні акції відбудуться у всіх обласних центрах та в м. Києві.

Довідково.

Дати початку та завершення акції «16 днів проти насильства» вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок:  25 листопада  –  Міжнародний день боротьби з насильством проти жінок, 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день осіб з інвалідністю, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі,  10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Марта Кудляк