Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Будівельників закликають детінізувати найману працю

На Львівщині стартувала масштабна всеукраїнська кампанія  з детінізації зайнятості у будівельній галузі, яка відбуватиметься у два етапи.

До 20 березня проходитимуть інформаційні заходи, під час яких інспектори праці роз’яснюватимуть роботодавцям та працівникам переваги офіційного працевлаштування, ризики незадекларованої праці. Увагу також приділятимуть питанням профілактики виробничого травматизму під час виконання будівельних робіт.

На Львівщині інформаційно – роз’яснювальними заходами планують охопити більше 1000 суб’єктів господарювання сфери будівництва.

Звертаємо увагу, що у ході першого етапу кампанії жодні заходи впливу до роботодавців не застосовуватимуться.

У квітня відбудеться другий етап кампанії –  інспекційні відвідування суб’єктів господарювання.

До слова, подібна кампанія вже відбулася у сфері торгівлі товарами та послугами, а у галузі сільського господарства, транспорту та кур’єрської діяльності – запланована впродовж 2020 року.

Інформаційно,  будівництво – одна з найбільш ризикових сфер, де використовується незадекларована праця та відбувається травмування працівників.

За даними Держстату, понад 16% (556,8тис.осіб) від усього неформально зайнятого населення у першому півріччі 2019 року працювали у сфері будівництва.

Працюючи нелегально,  працівники повністю позбавлені гарантій, зокрема на випадок хвороби, професійного захворювання чи нещасного випадку, пов’язаного з роботою.

Сектор взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв’язків та з питань Євроінтеграції

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485