Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Богдан Матолич зобов’язав комунальні підприємства-боржники області строго дотримуватися графіків погашення заборгованості з виплати заробітної плати

12_news

.16 жовтня відбулося чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням  першого заступника голови ОДА Богдана Матолича.

На початку засідання  Богдан Матолич охарактеризував стан погашення заборгованості з виплати зарплати на комунальних підприємствах області. Особливу увагу він звернув на підприємства, які станом на початок жовтня не виконують уточнені графіки наявних боргів із виплати заробітної плати. Зокрема, це КП «Еко-місто» Бориславської міської ради, КП Спортивно-оздоровчий комплекс «Нафтовик» (м. Борислав), Стрийський міський комбінат комунальних підприємств та КП «Журавножитлосервіс» (Жидачівський район).

Під час засідання члени комісії заслухали   керівників  комунальних  підприємств області, які станом на 1 жовтня  2013 року допустили збільшення наявних боргів та їх утворення – міський комбінат комунальних підприємств  м. Стрия, КП «Бориславводоканал», КП «Галсільліс» (Буський район), КП «Кам’янкаводоканал», Комбінату комунальних підприємств   м. Борислава, КП «Журавножитлосервіс» (Жидачівський район),КП профілактичної дезінфекції (м. Львів).

Зокрема,  керівник обласного КП профілактичної дезінфекції проінформував членів комісії про те, що станом на сьогодні повністю погашена заборгована заробітна плата підприємства за серпень поточного  року.

За підсумками наради Богдан Матолич доручив територіальній державній інспекції з питань  праці  у Львівській області та органам прокуратури здійснити перевірку фінансової  діяльності КП «Бориславводоканал».

Також перший заступник голови ОДА зобов’язав голів РДА та міст обласного значення провести позачергові засідання, на яких заслухати керівників проблемних підприємств-боржників.

 
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485