Благодійники передали індивідуальні засоби захисту для медиків КНП “Жовківська ЦРЛ”

До боротьби медиків Жовківщини із коронавірусом долучається все більше благочинців.

Сьогодні, 5 травня, благодійний фонд «Карітас Жовква УГКЦ»,в особі отця Степана Макара, передали допомогу КНП « Жовківська ЦРЛ».

Гуманітарний вантаж спрямований на боротьбу з коронавірусною інфекцією COVID-19. Загалом було передано захисні костюми, медичні маски, респіратори та дезинфікуючі розчини.

Украй важливо забезпечити медичних працівників  захистом. Лікарі розуміють, що вони не самі, і ми стоїмо на сторожі їхньої безпеки.