Більше ніж мільярд гривень перерахували великі платники податків до місцевих бюджетів за вісім місяців 2020 року

За вісім місяців 2020 року великі підприємства, які перебувають на обслуговуванні в Західному управлінні Офісу великих платників податків ДПС, перерахували до місцевих бюджетів приблизно 1,2 млрд гривень, що на 92 млн гривень більше ніж очікувалось.

В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 196 млн гривень.

Найбільш вагомим джерелом наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. З початку року представники великого бізнесу сплатили 788 млн гривень цього податку.

Крім того, великі платники перерахували до місцевих бюджетів 234 млн гривень податку на прибуток підприємств, 42 млн гривень земельного податку, 70 млн гривень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизними товарами, податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки – 17 млн гривень, рентної плати за спеціальне використання води  – 14 млн гривень.