Більше 120 одиниць снігоприбиральної техніки очищують дороги Львівщини від снігу

За оперативною інформацією департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА, станом на 09:00 год 28 грудня на автомобільних дорогах Львівщини працює 123 одиниць техніки.

З метою утримання доріг у належному стані використали 674,4 т піщано-сольової суміші.

“До робіт з очищення автомобільних доріг від снігу залучили  154 робітники. Ми просимо мешканців нашої області, а також гостей звертатися на гарячу області “112” у разі виявлення нерозчищених або непосипаних доріг”, – зазначив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації Роман Кокотайло.

Львівська облдержадміністрація закликає мешканців області та гостей дотримуватися правил дорожнього руху.