Бібліотеки району отримали інтерактивні книги з казками від фундації Дарини Жолдак

Жовківська районна централізована бібліотечна система взяла участь в акції «100000 книжок для сільських бібліотек» Фундації Дарини Жолдак та отримала для 67 бібліотек інтерактивні книжки для дітей до 12 років.

Акція, організована фундацією Дарини Жолдак, дала змогу багатьом дітям познайомитися з новими книгами, а значить, з новими друзями. Важливо, що маленькі читачі зрозуміли, надіслані книги – це щирий подарунок від таких самих діток, добрих і небайдужих.

Щиро вдячні Фундації Дарини Жолдак .Ми впевнені , що подаровані книги покращать дозвілля дітей та додадуть трохи позитиву в їхнє життя.