Апаратна нарада у режимі у режимі skype – зв’язку

Сьогодні, 18 січня, під головуванням голови районної державної адміністрації Романа Черніховського відбулась щотижнева апаратна нарада за участю першого заступника голови Любов Дунець, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

На апаратній нараді було підсумовано роботу за попередній тиждень та обговорено плани на поточний.

На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життєдіяльності району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, фінансів, освіти, роботи силових структур.

Основну увагу було приділено питанню щодо запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 на території Жовківського району. Також розглянуто питання:

про  роботу закладів охорони здоров`я;

про забезпечення медикаментами (інсуліном);

про кисневі точки;

про формування архівних справ в розрізі структур райдержадміністрації;

об`їзд населених пунктів району де знаходяться ставки, водойми  на дотримання карантинних норм і рекомендацій під час святкування Водохреща.

За результатами апаратної наради головою райдержадміністрації Романом Черніховським та першим заступником голови РДА Любов Дунець були надані доручення керівникам структурних підрозділів РДА.