Апаратна нарада у режимі skype – зв’язку

Сьогодні, 2 листопада, голова Жовківської райдержадміністрації Роман Черніховський провів апаратну нараду в режимі skype-конференції за участю першого заступника Любові Дунець, заступника голови Андрія Колієвича та керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів РДА та державних структур району.
На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життєдіяльності району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, фінансів, освіти, спорту, роботи силових структур. Основну увагу було приділено питанню щодо запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019 на території Жовківського району.
У ході наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.
За підсумками апаратної наради керівникам структурних підрозділів та установ були дані відповідні доручення.