Андрій Годик зустрівся із Почесним консулом Республіки Корея у Львові

Перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик зустрівся із Почесним консулом Республіки Корея у Львові Владиславом Ртіщевим.

«Торік у грудні Львівщина була рада вітати Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні Кі-Чан Квона. Це був його перший візит в область. Також ми радіємо, що сьогодні Корея представлена у Львові Почесним Консульством»,-  зазначив Андрій Годик.

Він подякував Владиславу Ртіщеву за внесок у розвиток та поглиблення українсько-корейської співпраці та вручив Почесному консулу цінний подарунок.

Додамо, що Почесне консульство Республіки Корея у Львові відкрили у вересні 2015 року. Відкриття установи стало потужним сигналом для співробітництва. Одним із пріоритетних напрямків діяльності Почесного консульства є розвиток різногалузевої співпраці між бізнес-спільнотами України та Південної Кореї, зокрема створення сприятливого інвестиційного клімату для корейських інвесторів. Окрім того – захист прав та інтересів громадян і юридичних осіб Південної Кореї, які перебувають на території України.

Юлія Савостейко