Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Андрій Годик зустрівся із Почесним консулом Республіки Корея у Львові

Перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик зустрівся із Почесним консулом Республіки Корея у Львові Владиславом Ртіщевим.   

«Торік у грудні Львівщина була рада вітати Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні Кі-Чан Квона. Це був його перший візит в область. Також ми радіємо, що сьогодні Корея представлена у Львові Почесним Консульством»,-  зазначив Андрій Годик.

Він подякував Владиславу Ртіщеву за внесок у розвиток та поглиблення українсько-корейської співпраці та вручив Почесному консулу цінний подарунок.

Додамо, що Почесне консульство Республіки Корея у Львові відкрили у вересні 2015 року. Відкриття установи стало потужним сигналом для співробітництва. Одним із пріоритетних напрямків діяльності Почесного консульства є розвиток різногалузевої співпраці між бізнес-спільнотами України та Південної Кореї, зокрема створення сприятливого інвестиційного клімату для корейських інвесторів. Окрім того – захист прав та інтересів громадян і юридичних осіб Південної Кореї, які перебувають на території України.

Юлія Савостейко 

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485